Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Három nap iskola ünneplőben,...

Három nap iskola ünneplőben, vagy öt nap bármilyen ruhában?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a matrózblúzom, ami majd kötelező lesz gimiben, és felötlött bennem egy kérdés.

Ha csak három napot kellene hetente iskolába menned, de teljesen ünneplő öltözetben (felső, alsó rész, alkalmi cipő, mindenki gondoljon arra, ami neki kötelező), akkor ezt választanád, vagy inkább mennél öt napot, de bármilyen ruhában?


Melyiket választanád?


Én az ünneplőt és a három napot. Nekem tetszik ez a matrózblúz, és minél kevesebbet kell iskolába menni, annál jobb.


16/L



2021. aug. 13. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt matróz, sima fehér volt a kötelező, ami alá lehetetlen volt olyan melltartót venni, ami nem látszik át. Én utáltam ha átlászik rajtam akár trikó, akár melltartó, úgyhogy inkább 5 nap simában.


Bár én imádtam suliba járni, csak tanulni nem :D

2021. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem szerettem iskolába járni, az ünneplőt se szerettem.. De 3 nap mégiscsak 3 nap, így inkább az.
2021. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 (és bárki más, aki szintén érintett): ne fehér, hanem testszínű melltartót húzz a blúz alá, az nem látszik át.
2021. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves gondolat köszönöm, de tavasszal-nyáron sötétebb voltam, mint a testszínűek (akkor ugyanaz, mintha fehér lett volna) télen világosabb, akkor megint nem volt jó..

Feketét hordtam akkor, ha jobb kedvem volt, de végül totál más lett a megoldás

2021. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 nap suli.
2021. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!