Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen érdemes elmenni az...

Egyetemen érdemes elmenni az évnyitóra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 01:35
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Én elmennék, megismerkednék a leendő csoporttársaimmal, évfolyamtársaimmal,

sok fontos információk kaphatok. Ha mégsem, akkor eljövök.

2021. aug. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Hidd el...... nem az évnyitón fogsz megismerkedni velük, amikor mindenki csak kötelezettségből van ott. Ha van facebook csoport, akkor ott barátkozzál, de az évnyitó felesleges szerintem, csöndbe kell ülni, aztán vége a dékáni beszédnek és már mehettek is haza. Infót is szerezhetsz a társaidtól, ha meg valami nagyon közérdekű, úgy is felteszik az egyetem honlapjára.
2021. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én elmentem, megismertem a dékánt, szép beszédet mondott, hogy milyen elit ez a hely, elég lelkesítő volt. Ha van szabad időd rá, nyugodtan menj el. :) Tuti lesz szó a vírusról is.
2021. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk első évfolyamosoknak kötelező. Így legalább egy részük ott van.

3x voltam elsős, 3x nem voltam az elmúlt 20 év alatt. Nem hiányzott.

2021. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

"sok fontos információk kaphatok."


kis NAIV. az évnyitón SEMMIFAJTA INFORMÁCIÓT nem kapsz majd, de semmit a világon, és kb senkivel sem ismerkedsz meg mert az emberek zöme el se megy.

Nálunk 800-1000 hallgató jön minden évben, és mégis az évnyitón elég a 200 fős nagyelőadó... nem érdekes?

2021. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Ja és az évnyitó szept 20-án lesz idén... miközben már szept 10-től órák vannak. Hát erről ennyit.
2021. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az elsősöknek kötelező, de nyilván nem megy el mindenki. Én elmentem meg amúgy többen is a szakomról, nem bántam meg, de nem is kifejezetten érdemes elmenni. Csak beszédet mond a dékán, fel kell mondani egy szöveget, kezet kell fogni valakivel (nem emlékszem ki volt, nem a dékán az tuti :D) és körülbelül ennyi. Amolyan első “egyetemista vagyok” élménynek nem rossz, olyan kis hivatalos, ceremóniás :D
2021. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon érdekelt (még most is érdekel) a szak, amit tanulok. Kezdés előtt nagyon izgatott voltam és szinte minden információ érdkelt a szakkal kapcsolatban.


Nem fog fontos információ elhagyzani, nem lesz kihagyhatatlan ez az évnyitó, de ha érdekel a szak, amire jelentkeztél egy pozitív élmény lesz.


Hiszen ez már nem gimnázium. Itt elvileg azt tanulod, ami érdekel.

2021. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsőeves koromban (3 eve) nalunk elvileg kötelező volt, de nem mentem el. Nem lett semmi következmenye.


Nem maradtam le semmiről és ugysem ott ismered meg a többieket.

2021. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!