Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bgf-reklámszervező szakmenedzs...

Bgf-reklámszervező szakmenedzser-tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
ezt a szakot vagy turizmus-vendéglátást választanám.vélemények? :)
2010. aug. 30. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az RSZM az FSZ-képzés?
2010. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A reklámszerevező szakmenedzser igen, Felsőfokú OKJ-és képzés, azért nem ajánlanám, mert egyrészt nagyon nagy divatszak, másrészt pedig nem igazán lehet vele elhelyezkedni az én meglátásaim szerint, a reklámirodákba pedig szerintem az egyetemet végzetteket helyezik "előtérbe", ahogy tapasztaltam, de lehet, hogy hasznos lehet, ha párosítod valamilyen más szakkal, pl. ha van tehetséged egy kicsit is a "művészetekhez" akkor végezz el mellé egy reklámgrafikusi tanfolyamot.


A turizmus-vendéglátás szak is nagyon felkapott, de biztos vagyok benne, hogy könnyebb vele elhelyezkedni. Pl. éttermekbe, szállodákba, vagy esetleg rendezvényszerevzőként. Szóval szerintem ez a szak több lehetőséget kínál. ;)

2010. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :):):)
2010. szept. 1. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Az összes FSZ képzés eléggé bohóckodás jellegű. Ha jól megválasztod a tanárokat, 2 év lazsálás az egész. BGF-en végeztem én is, úgyhogy tudom. Elhelyezkedni vele elég nehéz, bár nekünk volt olyan, akit marasztaltak a szakmai gyakorlati helyén. A záróvizsga sem bonyolult, bár arra azért tanulni kell eléggé. Főleg a szóbeli részére. Az írásbeli az más tészta... Érdekesen zajlik :) De ezt itt inkább nem részletezném.
2010. szept. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!