Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit csinál egy reklámszervező...

Mit csinál egy reklámszervező szakmenedzser, kereskedelmi ügyintéző, külgazdasági ügyintéző?

Figyelt kérdés

ezek okj-s képzések

azt a szakmát keresem ,akik a reklámokat találják ki és valósítják meg.De nem tudom ennek mi a neve és milyen végzettség kell hozzá stb.


2011. júl. 31. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A reklámszervező menedzser többek között ezzel is foglalkozik. A másik két szakmában dolgozók inkább adminisztratív feladatokat látnak el.


Tájékozódhatsz részletesen itt:

[link]

2011. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én elvégeztem a reklámszervezőt...és nem tudtam még vele elhelyezkedni...

Anno elvittek minket egy reklámcéghez, még első évben. Szerettünk volna részletesebb betekintést nyerni, hogy mit is csinál ez a végzettségű ember. Az a vicc az egészben, hogy az ott dolgozó ember kérdezte vissza ugyanezt(az egyik vezető volt)! Megjegyzem neves reklámcégről van szó! Másik tapasztalat: rákérdeztünk arra is, ha elvégezzük ezt a szakot, akkor adjon tippeket hol tudnánk elhelyezkedni, esetleg van-e rá esély, hogy ehhez a céghez felvegyenek. A válasz:nekik van bőven emberük, nincs többre szükségük. Más lehetőséget nem igazán tudott megnevezni, csak ilyen egyszerűbb munkaköröket, amihez pl. egy érettségi is bőven elég, egyszerűbb szám.tech-ás tudással. A lényeg az volt, hogy nem igazán van erre a szakmára szükség. Ha működik az ismerős/rokon kapcsolat, simán bekerülsz.

Egyébként, ha reklámmal szeretnél foglalkozni: én BGF-re járok, itt tanulhatsz reklámmal, médiával kapcsolatos dolgokat.Most is van szakirányú továbbképzésnél reklám,(ehhez már diploma kell), de alapképzésen is betekintést nyerhetsz ebbe és az ehhez kapcsolódó dolgokba.

2011. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
BGF oké köszi már nézem is :)
2011. aug. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!