Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a felvételi követelmény a...

Mi a felvételi követelmény a MOME-ra? A felvi nem ír ponthatárokról, a ponthatarok2010.hu meg alkalmassági vizsgát nem ír. Akkor mindkettő? De miért nem írják mindenhol ugyanazt? Azt hol tudom megnézni, hogy hány jelentkezőből hány nyert felvételt?

Figyelt kérdés

[link]


[link] (itt ki kell keresni)


2010. aug. 30. 10:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Már csak a kérdés második fele érvényes, azt megtaláltam, hogy az alkalmassági vizsgából szerezhető a pontszám, nem az érettségiből.
2010. aug. 30. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez kicsit összetett dolog. Művészeti képzéseknél megnézik a jelentkezőket, van felvételi vizsga és azt veszik fel, aki elég jó. Tehát ha három hely van elvileg, de csak egy olyan felvételiző, aki megüti azt a szintet, akkor csak azt veszik fel, de ha valami csida folytán négyen is,akkor megoldják, hogy bővítsenek.

Az érettségi nem számít, csak legyen.

És az, hogy hányból hány nyert felvételt, annak fényében, amit az előbb írtam, nem számít. Az számít, hogy te személyesen megütöd-e az elvárt szintet. Ha igen, akkor felvesznek, ha nem, akkor akkor sem, ha amúgy lenne hely. Egyébként biztos vagyok benne, hogy ők is néhány fős évfolyamokkal dolgoznak.

2010. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dejó :) Ez nagyon rendes tőlük. Köszi a választ!
2010. aug. 30. 11:00
 4/4 anonim válasza:
Továbbiakban: Ez nem így van. Számít az érettségi is! A tanulmányi pontszámokból 100, az érettségi százalékokkal szintén száz, és a szóbeli felvételin (ami 3fordulós) 200pontot érhettek el. Ezen felül marad a 100 többlet pont, így itt is 500 a maximális.
2014. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!