Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt így megcsinálhatom? (Egyetem)

Ezt így megcsinálhatom? (Egyetem)

Figyelt kérdés

Jelenleg kereskedelem és marketing szakon tanulok a Széchenyi Egyetemen BSC-n, levelezőn, önköltséggel. Sajnos az évek alatt túl sok elégtelen gyűjt össze. Beadtam a felvételit februárban és fel is vettek újra.

Kérdésem: beiratkozhatok újra ,és az eddigi tárgyaimat 100%-ban el tudom fogadtatni, hiszen ugyanott folytatnám ahol abbahagytam? Ez így lehetséges?

Köszi előre is!!!!



2021. aug. 25. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Beiratkozhatsz, ha nem változott a mintatanterv, el is tudod fogadtatni. De ez idő, szóval első félévben nem biztos, hogy rögtön a teszemazt, ötödik féléves tárgyakat fel tudod venni, mert idő amíg átfutnak a kérelmek.
2021. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, elvileg nincs olyan, hogy valami valaminek az előfeltétele, így simán el tudom venni teszem azt az ötöd éves tárgyat is. Így akkor rendben van, nem?
2021. aug. 25. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Így akkor elvileg igen, ettől függetlenül természetesen a kreditátviteli kérelmeket add be mihamarabb, hogy el legyenek számolva a kreditek.
2021. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2021. aug. 25. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg igen, gyakorlatilag nincs kizárva, hogy szívni fogsz vele. Nálunk voltak anno (szintén GTK-n), hogy valaki ezt akarta bejátszani, aztán 5-6 szívósabb tárgyból újravizsgázhatott, mert pl. jogi vagy számviteli tárgyaknál változott a jogszabály, más tárgyaknál a tematika és a követelményrendszer, meg volt olyan is, hogy szimplán új tanár került oda, és senkinek nem fogadta el a kérelmét. Nyilván ez volt mondjuk 10%-a a tárgyaknak, de akkor is bosszantó.
2021. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!