Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azt megcsinálhatja egy tanár,...

Azt megcsinálhatja egy tanár, hogy egy írásbeli vizsgát hetekig javít? (egyetem)

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy nálunk az egyik tárgy előadója több hét alatt javítja ki a vizsgákat,nem tűnik se túl korrektnek meg furcsa lenne,ha ez nem ütközne semmilyen szabályba se
2017. máj. 18. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
TVSZ-t nézd meg, hogy mit ír. Nálunk 2 vagy 3 munkanapon belül fent kell lennie a Neptunban az eredménynek.
2017. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is úgyan így TVSZ-t javasolnám. Viszont általánosságban nézve ezt a felsőoktatási intézményekben nem tehetik. Igazandából neked kell eldöntened, hogy szólsz e a tanulmányiosztályon.


Véleményem szerint ne szólj, mert, ha szólsz, onnantól kezdve, annál az oktatónál már utána túl sok jót nem várj. Az meg a másik fele, hogy az ilyen dolgok terjednek elég hamar az oktatók közt, még akkor is ha ezt nem teszik címlapra.


Akik azért egyetem doölgoznak mégha csak óraadó is legtöbbje éleg magas szinten van előmúltilag. Egyet jegyezz meg, még ha a hallgatónak igaza is van 100-ból egyet, ha elismernek.


Úgyanakkor azt is jegyezd meg, hogy ő akár hányast ad a zárthelyidre, gyakorlatban nem igazán tudsz reklamálni, csak eméletben. Természetesen mindig vannak a dolgozatokhoz megoldókulcsok, még a szóbeli is levan vezetve, de azért tanári jóindulat is mindig számít egy picit.(minnél feljebb mész az iskola tanulmányokkal annál kevesebbet, de számít).


Természetesen az, hogy jelented vagy, nem az már a te döntésed.

2017. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem tudom min döbbentem meg jobban,azon hogy már ma be volt írva a jegy,vagy azon,hogy 5-ös lett :D (először olyan gondolataim voltak,hogy azért jó lenne,ha 2-es meglenne,aztán jobban belegondolva 3-asra számítottam)
2017. máj. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!