Egyetem koronavírus?

Figyelt kérdés

Az lenne a fő kérdésem és a személyes véleményetekre lennék kiváncsi nem arra amit jelenleg mondanak mert azt én is hallottam.

Vajon az egyetemeket befogják zárni a 4.hullám idején?? Azért lenne fontos mert vidéken lakom és albérlet szempontjából nem mindegy a fővárosban :( ?


2021. aug. 25. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk jelenleg nagyon nem úgy néz ki.

Koliból nem küldték, hogy csak a legszükségesebb dolgokat vigyük. Valamint ha minden igaz nem is hibrid oktatással kezdünk. Ha lesz valami első dolog akkor lehet a hibridre való átállás lesz és nem az, hogy huzzál haza, mert akkor az már védekezés lesz.

Második félévben talán lehet lesz online. De most úgy néz ki jó darabig jelenléti lesz.

Én utálom az online oktatást is, de a jelenlétivel is vannak gondok pár tárgynál, van ahol az online jobban le van szervezve. Több a gyakorló feladat, vannak extra anyagok is, jobban fel lehet készülni. De ugye van bőven árny oldala is.

Szóval nem igazán várom, hogy legyen online. De szerintem lesz, csak nem egyből.

2021. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk jött ma e-mail, hogy szeptember 6-ig mindenki oltsa be magát, ha még nem tette, különben nem járhat órára, szóval nálunk nem hiszem, hogy szóba jönne az online oktatás ezek után.
2021. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2, Melyik egyetem? ELTE?
2021. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmelweis egyetem
2021. aug. 26. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Eleve felfoghatatlan számomra, hogy világjárvány idején, orvosképzésben van még olyan aki nem oltatta be magát. Ha van, az nem való orvosnak.
2021. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam,hogy oltást nem kaptam nem ez miatt kérdeztem mint ahogy gondolom elolvastad..

Oltást kérlek szépen márciusban kaptam ne aggódj ezen :) köszi a kérdésre a választ

2021. aug. 26. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!