Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bezárják az...

Szerintetek bezárják az egyetemeket ősszel?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
igen
2021. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
október végéig, azaz míg le nem megy a fehova,semmilyen lezárás nem lesz
2021. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 micsoda?
2021. aug. 15. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Sztem már nem fogják, azt tudom elképzelni, hogy majd egy bizonyos időponttól csak oltással lehet egyetemre járni.
2021. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem.
2021. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bezárás alatt távoktatásra gondolsz, akkor nekünk pl. ma jött értesítés, hogy szeptember 19-ig tuti online lesz, utána meg senki se tudja.
2021. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 6-os. Nektek sztem a pápa érkezése miatt lesz online addig, mert olvastam, hogy a személyzetet vmelyik suli kolijában szállásolják el, s h addig a suli online működik, szóval a tied kivételes eset. De cáfolj meg, ha nem így van. xd
2021. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jelenléti lesz maszk és távolságtartás nélküli az első hónap.


(BME-n már kaptunk hírlevelet, hogy így lesz)


Majd 1 vagy akár 2 hónap után lehet ment előjön a maszk, távolságtartás és létszámkorlátok. Azaz egy előadást élőben X ember nézhet csak meg amire online előre regisztrálni kell, a többiek csak online vehetnek részt. Ilyen volt tavaly a BMEn.


Szerintem arra szintre nem jutunk el, hogy teljes online oktatás lesz.


Most főként a BMEre mondtam a jóslásom. Tudom, hogy vannak olyan szakok bizonyos egyetemeken, ahol ahogy lehet hallani bármit is a szigorításról rögtön átállnak kérdés nélkül online oktatásra.

2021. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!