Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem kreditátvitel: Megoldh...

Egyetem kreditátvitel: Megoldható? A következő kérdésben szeretném a segítségeteket és véleményeteket kérni.

Figyelt kérdés
Jelenleg párhuzamos tanulmányaim vannak, az egyik nappali, a másik távoktatás. Nappali tagozaton szabadon válaszható tárgycsoportból kell 10 kreditet teljesíteni. A kérdésem az lenne, hogy a távoktatásos tárgyaimból párat eltudok-e ismertetni nappalin? A mintatantervben nem szerepelnek ezek a tárgyak a szabadon válaszható listában. De én úgy tudom, hogy szabadon választható csoportban elfogadnak minden tárgyat, ami nincsen benne a kötelezőben. Magyarul, ha áthallgatok egy másik szakra, az is elfogadható szabadon választhatóként. A nappali képzésem programtervező informatikus, a távoktatás gazdálkodási és menedzsment. Mindkettő BSc.

2021. aug. 26. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
20%
Megoldható sinán. Szabadon választható tárgy tényleg bármi lehet. Én is fogadtattam már el tárgyaimat egy teljesen másik képzésről.
2021. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!