Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire "kellemetlen"/esetleg...

Mennyire "kellemetlen"/esetleg rossz döntés egy tárgyat felvenni korábbi félévben, mint ami a mintatervben van?

Figyelt kérdés

Nem előfeltételes, és nem igényel sok előtudàst. Sajnos csúsztam egy félévet és már hiába vettem fel a kötelezőket, amennyit tudtam, meg több szabadon választhatót, de még mindig nincs meg a 30 kredit.

Így ha felvennék egy 5. féléves tárgyat a 3.félévben, mennyire lenne furcsa?


2021. aug. 26. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! Nem én írtam a kérdést? 😂🙈 Még a félévek száma is stimmel. Ugyanígy teszek amúgy majd én is. Egyelőre felvettem, remélem lehet hozzá majd kurzust is felvenni.
2021. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs előfeltétele, bármikor fel lehet venni. Az csak egy ajánlás.

Egyébként meg nincs a homlokodra írva, hogy hányadéves vagy, az oktatót ebből a szempontból meg nem fogja érdekelni. Csak az, hogy végezd el a tárgyát.

2021. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet venni, a mintatanterv csak ajánlás, volt, hogy én is felvettem korábban tárgyakat.
2021. aug. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1! Haha örülök hogy akkor nem csak én vagyok ilyen cipőben:D

Milyen szakos vagy?

Többieknek köszönöm! Tulajdonképpen ettől tartottam hogy látni fogják vagy tudni hogy hanyadéves vagyok és az picit kellemetlen lenne a harmadèvesek között talán 😅

2021. aug. 27. 10:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A csoporttársak között lehet esetleg olyan, hogy mivel eddig nem láttak, ezért rákérdeznek, de ettől egyáltalán nem kell tartani.
2021. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#1.vagyok

Tanító szakos vagyok :) Te?

Ne foglalkozz vele, én simán beülök majd közéjük. A lényeg hogy meglegyen a tárgy.

2021. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biológia alapszak. :)

Szerintem akkor így lesz. Nagyon vacciláltam hogy leadjam-e, de akkor inkább megcsinálom😌

2021. aug. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!