Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi golyataborral kapcsol...

Egyetemi golyataborral kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jovoheten megyek golyataborba es picit tartok tole. Legfokepp azokra lennek kivancsi hogy :

- fiuk lanyok vegyesen kerulnek elrendezesre vagy kulon?

- tudom hogy van ivaszat egy golyataborban de nagysagrendileg milyen mennyisegben? illetve mindharom ejszaka ugyqnwnnyira?

- mennyire szivatosak a feladatok?


legfokepp ezekre lennek kivancsi, de barmilyen velemenyt szivesen fogadok:) elore is koszonom a valaszokat!



2021. aug. 28. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

elrendezés : ha az alvásra gondoltál, változó. van ahol vannak külön lány-fiú szobák, de mi pl egy osztálynyi (30+) ember vegyesen voltunk egy szobában. wc és zuhanyzó természetesen volt külön nemenként

ivászat: nálunk eléggé sok volt általánosságban, de nem úgy hogy mindenkinek kötelező volt végig innia. voltak olyancsoporttársaim akik nem érezték magukat ivós hangulatban és egyik este csak chilles beszélgetős estét tartottak egy pohár sör mellett. Jó sokan lesztek, ha neked is lenne kedved ilyenhez, biztosan találsz rokonlelket. Sőt, van olyan barátnőm, akiknek szívproblémája van és nem ihat miatt (pontosabban a gyógyszerei miatt), és ő is tudta élvezni a tábort így is, hogy végig józan volt. Persze olyanok is voltak akik kb az egséz tábort alkoholmámorban töltötték.

feladatok: semmiben nem kötelező részt venni (nekünk ezt nagyon sokszor elmondták). annyiból szoktak szivatósak lenni, hogy sokszor van bennük szexuális utalás. Pl csoportversenynél egy srác az ágyékához tart egy kígyóborkát és a többi csoporttagnak minél hamarabb kell teljesen megenni (leharapnia) az uborkát. Ez alapból már az orális szexre emlékeztet, hogy ne fejeztem ki magam vulgárisan, illetve nyilván akkor megy a leggyorsabban ha mindenki minél nagyobb darabot harap le - utalás a mélytorkosra. de csak azok vesznek részt a feladatban akik akarnak (nálunk pár srác is bevállalta hogy harap az uborkából, de volt olyan lány aki nem, és nem volt ebből semmi fújolás, kiközösítés, cikizés).vagy olyan is volt hogy körbe kellett állnunk és húznunk kellett két cetlit: az egyik hogy melyik testrészünkkel érintjük meg a mellettünk állót, a másik hogy a mellettünk álló melyik testrészét érintjük meg. volt amikor teljesen ártatlan párosítások lettek, pl a könyököddel a másik térdét érintsd meg (és úgy is kell maradni) de volt olyan hogy az orral/nyelvvel köldököt, vagy fenékkel feneket.


én nagyon élveztem, klassz volt hogy megismertem sok embert, és örülök hogy mentem.

2021. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!