Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pedagógusok jól kipihentétek...

Pedagógusok jól kipihentétek magatok a nyáron, a jövő heti iskolakezdésre?

Figyelt kérdés

Csodálatos két hónapos megszakítás nélküli nyári szünet után kipihentek, tetre készek vagytok?


Jun 15-e után már csk egy hétig kellett úgy ahogy bejárni értekezletre. 23 után is immel ámmal. Jó sok nyári szünet volt. Más szakmákban nincs ilyen, értékeled? Felüdültél?


2021. aug. 29. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
Ezt a pár hetet csak kibírják valahogy a pedomókusok a covid 4.hulláma miatti iskolabezárásokig. Aztán lehet tolni a sörözgetős-felesezgetős online oktatós beb@$zós live-ot is ha éppen ahhoz lesz majd kedvük. A gyerekek meg nem tanulnak meg olvasni, összeadni 18 éves korukra. 😡
2021. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
11 szerinted azért mennek az emberek tanárnak, mert? "a pedomókusok" ezért?
2021. aug. 31. 17:26
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Énis a felesleges hangulatkeltést látom a kérdésben a tanárok ellen. Egyébként én nem vagyok tanár. Külső szemmel nekem úgy tűnik, hogy kérdező, eléggé irigy vagy arra a nyári szünetre, a rosszindulatú irigység beszél belőled, semmi más.


Egyébként el lehet végezni a 6 éves egyetemet, és bárki elmehet tanárnak, senki nincsen ebben meggátolva. Rajta. A gyári szalag mellől felesleges a rosszmájú hangulatkeltés és irigykedés. Ők a maguk pályáját választották, te meg a tiédet. Ez csak ennyi, a mocskolódás, tanárok elleni uszítás eléggé szánalmas ebből a szempontból nézve. Senki nem kényszerített téged arra, hogy ne legyél tanár...


Arra a megjegyzésre, hogy "de jó dolguk van", én csak annyit tudok mondani, hogy ja, persze, ha annyira jó dolguk lenne, biztos nem azt a tendenciát látnánk, hogy aki teheti, elhagyja azt a pályát.

2021. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13 Hallod én minden fizika kollokviumomat jelesre teljesítettem az ELTE-TTK-án pedig alig tabultam rá. Egyszer olvastam el többnyire. Ennyire oiskóta a tanárképzés.
2021. szept. 1. 18:54
 15/19 A kérdező kommentje:
13 Erre mit lépsz?
2021. szept. 1. 18:58
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon múlik hogy jó tanár vagy e hogy hogyan vizsgázol az egyetemen. A tanári tudás nem csak szakmai tudás, hanem rengeteg egyéb kompetencia is szükséges hozzá. A kérdés provokatív, mert le alacsonyítod a tanári szakmát. Míg a tanárok nyáron szünetelnek más kiveszi a szabadságát év közben. A tanári munka nem ér véget a tanteremben, valami mester lehetsz ha te 16 órakor becsukod magad mögött a tanári ajtót és nincs több dolgod. Mindenkinek könnyebb az a szak amilyen beállítottságú. Nem megy a matekos magyarra mert megpusztulna. De lehet menni PHD-t tenni egyetemen tanítani.
2021. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"13 Hallod én minden fizika kollokviumomat jelesre teljesítettem az ELTE-TTK-án pedig alig tabultam rá. Egyszer olvastam el többnyire. Ennyire oiskóta a tanárképzés."


Messziről jött ember azt mond amit akar. Hallottad ezt már kérdező?

Nem hiszem, hogy te tanár lennél. De jobb is így, úgy gondolom!

2021. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
86%

"Erre mit lépsz?"

Azt, hogy nem cáfoltad meg, amit írtam (...), hanem elkezdted magad fényezni.

Ilyen primitív "vitákba" nem szoktam belemenni, köszi.

2021. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem írom ki a kérdést idén. Most mindenki ideírhatja a választ :)
2023. szept. 4. 16:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!