Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azt meg szabad csinálni, hogy...

Azt meg szabad csinálni, hogy a régi iskolámba elmegyek (így kb 15 év után), és nézelődök, beszélgetek az emberekkel?

Figyelt kérdés

Tehát meg szabad ezt csinálni?

Amúgy igazából szakmán bellül keresek "társat" egy néhány projektre. De amúgy is kíváncsi vagyok, milyen lett így ez mára!😀



#ismerkedés #ötlet #iskola #Back To The Scool
2021. aug. 30. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Általános iskola vagy középiskola?


Persze, nyugodtan elmehetsz - még munkát is találhatsz/kereshetsz ott, ha nem lenne hol dolgoznod!

2021. aug. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Én apum sulijába mentem be, meg akartam nézni a tablóját. De sajnos nem volt kiállítva 😃
2021. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát én tanár vagyok és ha a mi sulinkba jönnél "csak úgy" az ajtón se jutnál be.

Porta van belépőkártyával, aki oda jár annak van kártyája, neked nincs, megkérdeznék hova kihez mész. Személynév időpont ügy stb.

Ha "csak úgy " jöttél akkor a küszöböt se léped át.

2021. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Én is visszamennék kiröhögni a régi tanárokat, hogy nem lesz belőled semmi. Miközben netto 500 megvan ő meg nyomorog 200-ból :LOL
2021. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mi iskolánkba simán be tudnál jönni. :D

Lehet kicsit furcsán néznének rád a diákok.

2021. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem para.

Egy idő után a tanárok is megkérdeznék, hogy mit keres itt.

2021. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tettem, de nem 15 év után, hanem 3 év után mentem be meglátogatni egy kedvenc tanárnőmet, aki a barátnőm lett aztán, ennek a bemenetelnek köszönhetően.Nő vagyok egyébként.

4-es: a te értékrendet elég furcsa. Nem attól lesz egy emberből valaki, hogy mennyit keres! Nem az az érték egy emberben!

2021. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"szakmán bellül keresek "társat" egy néhány projektre"

Ezt úgy érted, hogy te is tanár vagy, vagy annak készülsz? Vagy a diákokkal lenne valami projekt?

Igaziból akármelyik, valamelyik tanárral kéne előbb megbeszélned, hogy mikor mennél. Ha beleegyezik, akkor már mehetsz. "Csak úgy" ne menj, gyanús lennél, hogy mit akarhatsz, jó esetben nem is engedne be a portás.

2021. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 V-Balazs válasza:
53%

Én ma mentem be a 3 éve kijárt álltalános iskolámba

emlékeztek a tanárok rám ^^

2021. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!