Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is elofordult mar...

Veletek is elofordult mar hogy bele neztek egy nagyon regi beszelgetesetekbe es rajottetek hogy milyen hulyek voltatok?

Figyelt kérdés

En ma random regi beszelgetesetekbe neztem bele es volt egy vitam ami az en hulyesegem es ertetlenkedesem miatt tort ki. Eszre se vettem magam. Akkor 13 voltam, most mar 10 evvel idosebb.

Bar eleg cringe volt olvasni.


2021. júl. 1. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de én van, hogy az 1 hónapos dolgok visszolvasása után is fogom a fejem.
2021. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélgetések, hanem régi blogok olvasgatásakor szoktam szégyenérzetet érezni. Jó, persze, én is ilyen 13-15 éves voltam akkoriban, tini, persze, hogy ilyenkor próbálgatja az ember a szárnyait meg követi a trendeket, de attól még baromi kínos. Gagyi szlengek, olvashatatlan írás, másokat a hátuk mögött szapulás hülyeségek miatt (hogy az XY úgy volt felöltözve, mint egy k...a, Gipsz Jakab meg túl hangosan röhögött... és stb).
2021. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Rendszeresen van ilyen!

Nem kell 10 évet visszamenni az időben, elég csak 5-6 évet.

Én nemrég (Talán pár hónapja) futottam bele az egyik válaszomba itt a gyakorin, amit még 2015 nyarán írtam, kész röhely az egész.

Az egész szöveg, a megfogalmazás, a helyesírás, egyszóval minden.


Szerintem mindenkinél van hasonló.

2021. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a tegnapi dolgokon is szoktam fogni a fejem.

De elvileg ez azt jelenti, hogy fejlődtél szóval érdemes pozitívan felfogni és inkább csak nevetni rajta. :)

2021. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de azt is tudom, hogy ha akkor úgy gondolkodtam volna, mint most, akkor most nem az az ember lennék, akivé azóta alakultam. Az ember változik, fejlődik, új ismereteket szerez.
2021. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ti valami időutazók vagytok vagy hogyan néztek bele
2021. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6:

Írott beszélgetésekről van szó, pl. Messengeren chat.

2021. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szoval nem en vagyok az egy!

Szerintem az is kozrejatszik hogy mikor valakivel kozvetlen veszekszunk egybol magunknak adunk igazat es nem latjuk az osszkepet.

Majd evek mulva olyan mintha ket ismeretlen szemely beszelgeteset olvasnank.

2021. júl. 1. 22:15
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem hittem el hogy en voltam.

Regen a tesom kezdett el vitakat az en YouTube csatornamon peldaul es tudta a FB jelszavamat is akkoriban, de mar megvaltoztatta azota.

Igen egy Facebook-om volt eddigi eletem soran (kop-kop)

2021. júl. 1. 22:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A pár hónapos dolgokon is néha fogom a fejem, de amiket vagy 14 évesen írogattam.. (most 21 vagyok) nagyon gáz. Egy sztárokkal foglalkozó oldalra regisztráltam, és az ottani privát üzeneteim valami gyalázatosak voltak akkoriban. Nem a helyesírás, nem a megfogalmazás volt a gond, hanem alig használtam összetett mondatokat.. A problémásabb rész pedig, hogy valamiért sokat használtam a felkiáltójelet a pont helyett, és csúnya szokásom volt ráfeküdni az előbbire, ezáltal elárasztva a mondatok végét felkiáltójelekkel. Kicsit égő visszaolvasni a régi üzenetváltásokat :D
2021. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!