Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a 10. osztály? Mennyire...

Milyen a 10. osztály? Mennyire nehéz, melyik tantárgy volt számodra a legnehezebb?

Figyelt kérdés
Mindössze kíváncsiságból kérdezem, örülök, ha megosztod velem tapasztalataidat.:)

2021. aug. 30. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nekem akkor jött be a 2. idegen nyelv, amit utáltam, mert nagyon rossz tanárt kaptunk.

A 9. osztály tökéletes volt, imádni való tanárokkal, akik jól tanítottak, de 10. osztályban megjelent a 2. idegen nyelv, amit egy borzalmas tanár tanított, aki előszeretettel szívatott minket feleslegesen.

2021. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most megyek 11.-be, könnyű a 10.
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most 10.-es vagyok... nem mondom messze nehezebb mint a 9...de vègülis nálam a matekkal vannak most bajok... mindig, általánosban, 9.-be mindig 4-5 között volt a matekom most meg 3..es 2 között mozog..

Az hogy minden héten minden nap van valami doga.. matekból van a legtöbb jegyünk, 2 hónap alatt 1 füzetem már tele van...szóval a matek az tényleg egyre csak húzósabb az idő elteltèvel, és ezt nem lehet tanulni csak megèrteni..

A többihez szorgalom kell, azokkal nincsen baj. Meg talán a kémia ami nekem húzós de csak azért mert ez nem az én tantárgyam

2021. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Matek nagyon könnyű volt 10.-ben
2021. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5/ vagyok már sikerült felhozni a matekot (4,35), az a lényeg hogy mindig odafigyelj és legyen szorgalmad.



4/ nem mindenkinek

2021. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!