Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 17 és 22 fokban fázni fogok?so...

17 és 22 fokban fázni fogok?sossss

Figyelt kérdés

Én elég fázós típus vagyok és évnyitóra szoknyába szeretnék menni szerintetek fázni fogok 17 fokban

És még suliba pólóba akarok menni szerintetek nem fogok fázni?



2021. aug. 31. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
De fogsz fázni. Pláne ha fázós típus vagy. Elég gáz lesz ha ott fogsz remegni. Szó szerint.
2021. aug. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
En meg mindig nyari ruhat hordok de nem vagyok fazos. Szoknyaban jarok szinte mindig es harisnyat is csak 10 fok korul veszek fel. De embere valigatja ki mennyire fazik. Ha fazos vagy harisnya segit
2021. aug. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vastag harisnyát és hosszú, vastag szoknyát vettem telente az ünnepekre, olyan volt, mint egy nadrág. :) Szóval attól függ, milyen hosszúak és milyen vastagok.
2021. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziii végül nadrágot vettem fel
2021. szept. 1. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó döntés volt!
2021. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!