Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikortól várható a digitális...

Mikortól várható a digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Nekem már most elegem van belőle... amit a Rusvai mond az tényleg igaz? Mert szerinte szeptemberben közepén kezdődik, és október második felében robban be. Nagyon remélem, hogy nem kell bejárni... otthon sokkal jobb volt. Tanulás szempontjából is. Vagy pl szeptember 15 vagy 18? Ezt is hallottam

2021. szept. 1. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Szintén elég volt, pedig el sem kezdődött. Lustának nem vagyok nevezhető. Az iskolám kemény 2 perc komótos sétára van, nem esne nehezemre bemenni. Idén érettségizek. Előző előtti évben, amikor a szakmai vizsgám volt, és távoktatás, még jobban is tanultam, mint szoktam, és köszöntem szépen, négyes lettem. Már megrendeltem érettségire való felkészülést segítő könyveket, most már egyetemista barátnőm is küldött oldalakat, amik segítségemre lehetnek. Aki tanulni akar, az fog is. Persze, ez nehezebb, mert van aki otthon nem tud, a körülmények nem adottak, de csak a saját részem az az, hogy a körülmények adottak és lusta sem vagyok.


Utolsó évem. Soha nem szerettem osztályközösségben lenni, és a sok fölösleges órát sem szeretem, mint a hittan, tesi (vannak kutyáim, mozgok eleget), informatika (a tanár egy vicc, ahogy tanít, már amikor tanít). Nyugodtabban tanulok itthon, mint bent 20 visítozó diák között, akik "nagy arcok". Alig bírom kivárni, hogy szabaduljak, hogy egyetemet kezdjem vagy másik szakmát, esetleg néhány tanfolyamot.


Kérdező! Egyikünk se jós, senki nem tudja, mikortól várható. Amikor bejelentik - ez a biztos. Én nem reménykedek, de örülnék, ha visszatérne a távoktatás. Azonban, mert már nem kötelező a maszk, osztálytermekben sem, ahol sokan tömörülünk szűk helyen, sokan be vannak oltva, és még lehetne sorolni, nem nézem ki, hogy visszatérne a távoktatás.

2021. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11, csak érdeklődöm.
2021. szept. 1. 17:14
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Az államtitkár megjegyezte, hogy az idei tanév sokkal biztonságosabban kezdődhet, mint a tavalyi, hiszen akkor még vakcina sem volt. Most nem lesz kötelező az iskolákban a maszkviselés és a testhőmérséklet mérése, de tiltani sem fogják azokat. A kormány arra készül, hogy az egész idei tanévet jelenléti oktatással tudja végigvinni - mondta György István.
2021. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
13 as ezazz🎉🎉
2021. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13, remélem, hogy nem lesz igazad
2021. szept. 1. 20:55
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
15, úgy-úgy
2021. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Pedig igaza van a 13-nak.
2021. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
42%
Haha lusta 15 ös igaza van😋😜😜
2021. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Most itt tekintsünk el attól, hogy kinek mi kényelmesebb. Ha online oktatás lesz, az mást is jelent. Ne szurkoljatok már azért, hogy megint bezárjanak mindent, az embereknek meg ne legyen munkája.
2021. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%
Okok amiért lesz még online oktatás: nem a delta variáns a legutolsó veszélyes mutáns, bármikor kialakulhat egy vakcinarezisztens variáns. (Vagy már ki is alakult, neve ‘mű variáns’ keressetek rá) az átoltottság közel se megfelelő ahhoz, hogy ne tudjon elindulni egy negyedik hullám. Márpedig ahhoz, hogy ne legyen háborúközeli helyzet a korházakban, mint ami tavasszal volt, ahhoz szigorú korlátozások kellenek. Saját szememmel láttam tavasszal ahogy egy korházban már majdnem ott tartottak, hogy nem tudtak mindenkinek biztosítani lélegeztetőgépet. Aki nem hisz a vírusban, kérdezzen meg egy olyan ápolónőt akit poszttraumás stressz szindrómával kezelnek azóta amióta megtapasztalta azt, ami a korházakban volt hónapokig. Harmadik ok, amiért lesz még digitális oktatás (és a többi gazdaságra is kiható korlátozások) hogy a vakcinák hatásossága izraeli tapasztalatok alapján 5-6 hónap alatt jelentősen csökken. Ha ezzel kalkulálunk, drasztikusan csökken a védett emberek száma novemberre.
2021. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!