Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogy fognak...

Szerintetek hogy fognak változni a ponthatárok 2022-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erről nagyon korai még találgatni, messze is van az év vége, addig is sok dolog történhet még.

De, hogy legyen egy konkrét válaszom is: nem hinném, hogy nagy változás lesz majd bármelyik irányba is.

2021. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem fog akkorát változni. De ezt kitudja. De pl. amelyik egyetemre én járok, ott már jó pár éve kb. ugyanannyi mindig a ponthatár, nem nagyon van eltérés.
2021. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok. Mármint úgy értem, hogy annál az egyetemnél, ahova én járok, ott általában az összes szaknál mindig pont annyi a ponthatár az összes évben.
2021. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig, amíg még az érettségi sem történt meg, sőt azt sem tudjuk, hogy hányan jelentkeznek a felsőoktatásba, addig igazából semmi érdemlegeset nem tudunk mondani. A korábbi évek tapasztalatai (főleg a Covid óta) viszont azt mutatják, hogy még lényeges tényezők (pl. online oktatás, elmaradó szóbelik, jóval több felvételiző) sem befolyásolják drasztikusan a ponthatárokat a legtöbb helyen, de persze mindig lehetnek kivételek. Úgyhogy az elmúlt évek ponthatáraiból elég jól meg lehetett tippelni eddig mindig, hogy milyen változások lesznek, feltéve, hogy lesznek egyáltalán.
2021. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!