Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolában milyen sűrűek...

Középiskolában milyen sűrűek a telefonlopások? Honnan lopják el általában, táskából? Milyeneket lopnak, a drágákat?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy milyen sűrűn történnek iskola és környezet függő is. Egy jó nevű, de nem elit budapesti gimi kőbányán: 5 év alatt egyetlen telefonlopásról sem hallottam. Nálunk az osztályban biztos nem történt ilyen, más ismerősöktől pedig nem hallottam ilyen híreket (pedig gyorsan terjednek, főleg ha ilyen történne biztos mindenki beparázott volna egy ideig)
2021. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En Nyiregyen jartam gimibe, es egyszer se fordult elo semmi ilyesmi, kint is mertem hagyni a telefonomat csak siman a padon, a taskamat is.

Mondjuk eleg jo sulirol van szo, szoval egyik diakrol se felteteleztem volna, hogy ilyesmit csinalna

2021. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!