Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallom ide-oda a digitális...

Hallom ide-oda a digitális oktatás "visszavezetését". Ti hallottatok hasonlót, valóság alapja van?

Figyelt kérdés
Tanáraim mondják, hogy van rá esély, én is látok egy kicsit, szerintetek? Esetleg valakinek belsős info?

2021. szept. 1. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tuti nincs már rá esély
2021. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon sok helyről azt hallom, hogy 2-3 hét múlva lesz, de kötve hiszem.
2021. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Az államtitkár megjegyezte, hogy az idei tanév sokkal biztonságosabban kezdődhet, mint a tavalyi, hiszen akkor még vakcina sem volt. Most nem lesz kötelező az iskolákban a maszkviselés és a testhőmérséklet mérése, de tiltani sem fogják azokat. A kormány arra készül, hogy az egész idei tanévet jelenléti oktatással tudja végigvinni - mondta György István.
2021. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem maximum az egyetemeknel lesz tavoktatas
2021. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Közoktatásban nem lesz
2021. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2021. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Hallani ilyesmit, mert az emberek egyik fele fél tőle, a másik reméli. De mindenkinek ott van a fejében. Én egyébként az előbbiekhez tartozom, és én is úgy tudom, hogy nem kell számítani rá, vagyis törekszünk rá, hogy ne legyen.
2021. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Remélem lesz, nem kéne korán kelni.
2021. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen szerintem mostmár mindig lesznek távoktatásos tárgyak, mert mind a hallgatók, mind a tanárok körében népszerűek voltak kényelmi okokból. Nem biztos, hogy teljesen leáll a dolog, szerintem ilyen hibrid lesz, de ez szakfüggő is nyilván.
2021. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!