Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTÉN Prónai Csaba a...

Az ELTÉN Prónai Csaba a "Kulturális antropológia 1." online tárgyat rögzíti a tanár úr?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném felvenni szv-ként csak pont ütközik egy másik órámmal, így nem tudom, hogy érdemes-e felvennem. Ha készül róla felvétel, vagy offlineba felveszi az anyagot, akkor jó lenne.

Tapasztalatok erről?



2021. szept. 1. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk azt irtak, hogy a Kozgaz 2. tantargy teljesen online lesz, szoval bizom benne, hogy a tobbi orat is fel akarjak venni videora

De azert en a helyedben irnek egy emailt, hogy biztosra menjek

2021. szept. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írj neki emailt, vagy esetleg várd meg az első órát, hátha ott beszél erről. Feltéve persze, hogy van olyan, akit megkérdezhetsz az ott elhangzottakról.

Amúgy én pár éve csináltam nála egy ilyen kurzust, és az jó volt, szóval ha érdekel a téma, akkor szerintem megéri felvenni a tárgyat. :)

2021. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk most irtak, hogy felveszik videora, vagy hanganyag lesz
2021. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Aaahhh engedjetek el azt az orat, kult anteo 1-2n 2012 ota ugyanazt a vizsgasort iratja mindenkivel, es tudja jol hogy mindenkinek megvannak a valaszok. 😄
2021. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Hat az jo, nem? Ingyen otos😅
2021. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Utolso : ugy ertettem hogy keszulest kell elengedni az orara, de teny nem jol fejeztem ki magam 😄 Pronay is ugy osztotta ki a zh kerdeseket : “tudom hogy mindenki 5 perc alatt kesz lesz….” 😅
2021. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajj ertem, igy ertheto:D mondjuk en meg nem talalkoztam azzal a hires-neves kerdessorral sehol sem:D
2021. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
No fene pedig kulon drive van kult antro 1 es 2re is 😅
2021. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#3

De csak szept. 13-ig veszik fel az órákat az Eukaliptusz találka miatt, hogy a kollégiumba még be nem költözők se maradjanak le.

2021. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit feluletesen olvastam el, koszi:D
2021. szept. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!