Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kicsit hülye kérdés, de...

Kicsit hülye kérdés, de egyetemeken is vannak tankönyvek, akiket az előadásokon kell használni, vagy csak jegyzetelni kell, amit mond az oktató? Azt tudom, hogy tanuláshoz sok az olvasmány, de az órákon ia kellenek? Kell magaddal cipelni a könyveket?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak könyvek, az adott tárgy oktatója közli a kötelező és ajánlott olvasmányok listáját. Könyvet nem hordunk magunkkal, jegyzetelünk órán.
2021. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem egész alapképzés (gazdasági) alatt két órám volt ahova kellett vinni munkafüzetet, mert abban oldottuk meg a feladatokat, és mindenképpen meg kellett venni az egyetem által kiadottat hozzá.

ez3en kívül néha küldtek egyegy esettanulmányt és szóltka hogy ha lehet azt nyomtassuk ki/laptopon legyen nálunk hogy mindenki tudja magának nézni.

de kifejezetten tankönyvet nem kellett vinnünk órákra, abból csak tanultunk magunkban

2021. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha nem kellett könyvet használnunk órákon (sajnos, mert én szerettem, ahogy gimiben össze volt foglalva az anyag).
2021. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megadnak jó sok beszerezhetetlen kötelező olvasmányt, amiből két példány van a könyvtárban az egész évfolyamra, és oldd meg.
2021. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!