Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetemről mi a...

Miskolci Egyetemről mi a véleményeket?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy milyen a színvonal és milyen ott tanulni és, hogy milyenek a tanárok. Szeretném eldönteni, hogy érdemes-e oda mennem. Főleg a védőnői szakirány érdekelne, de írhattok bármilyen szakról és, hogy általában mik a tapasztalaitok a sulival.😊


Köszönöm előre is!



2021. szept. 4. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hely! Én nem bántam meg, igaz más szakra jártam (jogra) ugyanúgy fölvettek olyan területre mintha valami ismertebb helyen végeztem volna. A tanári kar szakonként változó.

Tanulni akár a többin, eleget kell és kész, akkor semmi vész nincsen. 😉

2021. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor tényleg elgondolkodom rajta, hogy oda megyek.😊
2021. szept. 5. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a hírneve ijeszt meg, akkor gyere nyugodtan! Nekem is mondták, hogy gyönge egyetem meg nincs híre, de amint megvan a diplomád és bekerülsz valahova úgyse azt nézik hol végeztél, hanem a munkádat. Ha pedig védőnőire mégy ilyen egészségügyes vonalon a fizetés rossz, de ezt gondolom tudod viszont munkád biztos lesz akárhol végzel is.
2021. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, főleg emiatt kérdeztem rá.😂 Igen, tudom, hogy nem a legjobb a fizetés, de inkább megyek egy ilyen szakra, amivel tudom, hogy lesz munkám. De köszönöm, most már egyre biztosabb, hogy oda megyek.😊
2021. szept. 5. 11:03
 5/8 anonim válasza:
100%

Jé! Egy leendő védőnő! ilyen is van! :O

Nekem nagynéném védőnő ő mesélte, hogy alig van utánpótlás sajnos, és rengeteg mennek nyugdíjba hamarosan, munkád biztos lesz vele, ha elvégzed.


magáról a suliról nem tudok mondani sokat a szakra írtam, ha nem bánod. ;-)

2021. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nekem ez is hasznos.😂 De igen, tudom, hogy szükség van rájuk, emiatt nem is félek, hogy munka nélkül maradok vagyis remélem.😄
2021. szept. 5. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol is végzel védőnőként 1000%,hogy el tudsz majd helyezkedni, bátran menj Miskolcra!:)
2021. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Kicsit későn láttam meg a kérdésed.

Én is azt mondom, hogy menj nyugodtan. A védőnő tananyag szinte ugyanaz minden főiskolán.

Miért szeretnél védőnő lenni? Szép hivatásod lesz, gratulálok!

2021. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!