Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiakadnátok, ha a szakdogátokr...

Kiakadnátok, ha a szakdogátokra csak négyest kaptatok volna a bírálótól?

Figyelt kérdés
védés után is 4 maradt a jegy.
2021. szept. 5. 02:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2021. szept. 5. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én örülnék neki, mert túl sok energiát nem fektettem a szakdolgozat megírásába.
2021. szept. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Azért el is olvastad a bírálatot, vagy csak a jegyet láttad?

Elvileg meg lehetett volna nézni, és esetleg védéskor ügyesen rátérni az általa kifogásolt dolgokra (feltéve, hogy megindokolhatóak illetve kimagyarázhatóak).

Ezért is „védés” a neve.

Persze ez most már mindegy, utólag én nem görcsölnék ezen.

2021. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor akadtam ki, mikor ezek után szó szerint megjelent a könyvében... (Matek módszertan)
2021. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

4: Hivatkozás nélkül?....

És mit tettél?

2021. szept. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Felnyomtam a dékánnál, meg a doktori iskolában. Szerintem fel sem merült benne, hogy megveszem a könyvet és megtudom.
2021. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
És igen, persze, hivatkozás nélkül.
2021. szept. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Hogy ellopta a művedet, az egy dolog; jól tetted, hogy jelentetted, aki patkány, pusztuljon.

Ettől függetlenül még lehetett valami oka, hogy csak négyest adott ra; pl. a kiírt témádat nem jártad körül kielégítően, vagy nem volt elégséges az irodalomjegyzék, csúnya volt a külalak, stb.

2021. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha bármi ilyen gond van vele, gondolod, hogy változtatás nélkül kiadja?

Semmi baj nem volt vele, a külső bíráló ötösre értékelte, és javasolta módszertani anyagként való megjelentetését, a saját intézményén keresztül.


A tetű konzulens abban az évben került a főiskolára oktatni. Megkaptam előre a két kérdést a védésre, ppt kellett, az utolsó két dia a két kérdésre adott válasz volt (genyó kérdés, olyannal, amivel 20 éve tanító még soha nem találkozott, de megoldottam). Erre megjegyezte, hogy nem kellene nulla tapasztalattal ilyen példát hozni, hogy okosabbnak tűnjek. Na, ott megjegyeztem, hogy ember, te tetted fel a kérdést. Fogalma nem volt róla.

2021. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
És mivel módszertani anyag, megbeszéltük, hogy kutatás nem kell. Erre két nappal a határidő előtt írt, hogy mégis kellene egy kérdőív... Megkapta.
2021. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!