Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kőbányai, máv telepi Wesley...

A kőbányai, máv telepi Wesley János iskola estije mennyire gengszterképző? 😅

Figyelt kérdés
Szinte az utolsó pillanatban találtam csak olyan sulit, ahova felvettek diszkalkuliával estire, a fentebb említett az. Az épülete eléggé lepukkant, tanárok kedvesnek tűntek, viszont ahogy most mentem az első napra, láttam pár...érdekesebb arcot, és amikor beléptem, az első az volt, hogy egy kissrác 10000 decibellel, válogatott káromkodásokkal teletüzdelve üvöltözött egy Lorenzo nevű srác után. Ezek alapján kicsit félek, a felnőtt osztályok is ilyenek e ( 10. - leszek) vagy azok tűrhetőek?

#gettó #közösség #Wesley #gengszterképző
2021. szept. 6. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Jó iskola, de sok szempontból speciális. Mindenkinek esélyt ad, mindenkit támogat, mindenkit befogad, mindenkit segít és nemcsak a tanulásban.
2023. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!