Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tehetném le az emelt...

Hogy tehetném le az emelt történelem érettségit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én már leérettségiztam középszinten ,viszont már nem járok már iskolába.Milyen lehetőségeim vannak ,hogy emelt szinten tanuljak történelmet?Merre induljak el?

2021. szept. 6. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. állj neki tanulni

2. jelentkezz emelt érettségizni, én a májust ajánlom.

kb ennyi

2021. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy keress egy jó magán tanárt.

Bár szerintem a törit magán tanár nélkül is meg lehet tanulni. Esetleg az esszékben tud segíteni neked

2021. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem tudom honnan meg mibol induljak :(
2021. szept. 6. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit sem tudom milyen temakat dolgozzak fel meg milyen tetelek lesznek
2021. szept. 6. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy milyen tételek lesznek tanártól függ,ők állítják össze a tétel sorokat, viszont ugye az írásbelit pedig a központi.

A barátnőmnek és nekem teljesen más tételsorokat adtak ki (más-más suli).



Elsősorban keress egy magán töri tanárt. Akár a te volt sulidból felkeresed azt a bizonyos töri tanárt, és kérdezed, hogy vállal-e külön órákat veled.


És ha meg van a tanár, akkor elsősorban a tétel sorokat adja ki neked, mint a többieknek, akik ebből emelteznének.

És gyakorolni az eddigi emelt érettségi feladatokat.


De a tanár biztos elmond mindet, ami benned felmerültek a "pár" kérdések, és valahonnan el tudsz indulni.


Sok sikert hozzá! :)

2021. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!