Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolába járok,4-es...

Középiskolába járok,4-es vagyok matekból. Bírnám a Corvinusos/BGF-es matekot a turizmus-vendéglátás szakon, vagy inkább mondjak le róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen iskolában vagy 4-es belőle, és miért vagy az. De valószínű van esélyed.
2010. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségid lesz a döntő. Ha az jól sikerül, akkor bármi lehetséges, egy próbát megér.
2010. aug. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mondjál le róla. A 4-s matekkal érettségin általában 3-ast irnak. De ha ráhajtasz sohasem tudni.

Mielőtt lepontoztok, és lehurogtak, egy felmérést csináltam érettségi idején és ezt tapasztalatból mondtam.

2010. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a négyes matek tudással (egy jobb gimiben) akár még ötösre is lehet érettségizni.
2010. aug. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én 3-as voltam szakközépben matekból és erős 4es érettségit írtam kb 0 tanulással (nem voltam különtanárnál, csak otthon átismételtem, ami homályos volt) és most mérnöknek tanulok.
2010. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában 3-as és csak jobb esetben 4-es voltam matekból a gimiben, az érettségim mégis 4-es lett. De ettől függetlenül nem tudom, ha nehezen látod át a matekot, szerintem ne ilyen matekos szakon próbálkozz... De persze a te dolgod :)
2010. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg minden akarat kérdése. Nem lehet úgy hozzáállni, hogy "meg se próbálom, mert úgy is nehéz".

Nem értem miért kellene lemondania róla. Majd max többet tanul az egyetemen. Én is 3-as voltam kémiából, még csak nem is érettségiztem, még is 4-es lett a kémia vizsgám orvosin.

Tanulni kell és kész.

2010. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!