Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociálpedagógia! Elmagyarázná...

Szociálpedagógia! Elmagyarázná valaki, hogy a Kreditigazolásomat ha megkapom, és másik intézménybe jelentkeztem át, és vinném a krediteket, hogy a leadást követően a fogadóintézmény írja ki a pénzügyi tételt vagy nekem kéne?

Figyelt kérdés

Még sohsem csináltam ilyet, és bele is kavarodtam.


De már rájöttem, hogy a Tanulmányi Osztályra kell küldenem a kérvényt és ott intézkednek.

De ez a pénzügyes része nekem nem tiszta.

Ők írják ki a tételt?


Egyébként szociálpedagógiáról lenne szó, és azt nem nagyon vágom, hogy milyen tárgyat mire fogadtassak el, mert teljesen más a fogadóintézmény mintatanterve, és lehet, hogy passzol valami valamivel, de nem találok a fogadóintézménynél tárgyleírást.


Ha valaki segítene, főleg ilyen szakos, azt megköszönném.

Privátban.



2021. szept. 7. 11:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!