Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunkód mesterképzésben...

A neptunkód mesterképzésben is ugyanaz marad, mint alapképzésben volt, akkor is ha másik egyetemen csinálod a mestert?

Figyelt kérdés
illetve, ha 2 alapképzésre jársz párhuzamosan, mindkét suliban ugyanaz a neptunod?
2021. szept. 4. 19:47
1 2 3
 1/26 Vodafonelive ***** válasza:
80%
Igen, ha csak nemvtozott az adataid kozott valami, neved, nemed stb.
2021. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
jártam két különböző egyetemre egyszerre, egyiken már végzős voltam, másikon másodéves, és két külön neptunkódom volt, akkor az, hogy lehet?
2021. szept. 4. 20:38
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mi alapján megy ez. Nálam két különböző egyetemen ugyanaz volt a neptun kódom. Párom 3 egyetemre járt, abból kettőn ugyanaz volt, a harmadikon másik lett.

Nem pontosan értem a rendszert, de nem olyan szokatlan ez.

2021. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
A Neptun kód elvileg a személyes adatok alapján generálódik, de gondolom ha 2 embernek azonos lenne, akkor az egyik másikat kap. De ha változik pl a lakcím, akkor a Neptun kód is változhat.
2021. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

a neptunkód három személyes adat alapján generálódik, de mi ez a 3 adat?


nálam semmilyen téren nem változott semmi.

2021. szept. 4. 21:02
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 egyetemen is jártam és mindenhol ugyanaz volt.

A név és a születési dátum fix szerintem, hogy szerepet játszik benne, de hogy ezenkívül még mi más, azt nem tudom. És az fura, hogy vannak, akiknek változott úgy, hogy a nevük nem változott.

Egyébként az elég furcsa lenne itt Magyarországon, ha lenne 2 azonos nevű ember, akik egy napon születtek.

2021. szept. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

nem, a nevem elég különleges, ilyen egyezés biztosan nincs.

olyannyira más a két neptunom, h. egyetlen betű és szám sem egyezik benne.


de a FIR-ben létezik, h. nincs bevezetve mindkét képzésem? egyik helyet végül otthagytam, csak a másikon diplomáztam.

az első sulit 2001-ben kezdtem, akkor még nem volt FIR, se hallgatói oktatási azonosítóm.

2021. szept. 5. 00:08
 8/26 A kérdező kommentje:
6-os megkérdezhetem mely években jártál erre a 3 különböző egyetemre? köszi
2021. szept. 5. 00:10
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Párom is otthagyta az első képzését jó sok éve már, ennek ellenére most mégis ugyanaz a Neptun kódja.

Nekem van egy alapom és most jelenleg egy másik alapot és egy mestert csinálok. Ugyanaz a Neptun kódom mint az első alapom idejében.

A nevem is változott mert az első alap után férjhez mentem és a címem is. De a Neptun kódom mindvégig ugyanaz, 2006 óta.

2021. szept. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!


"jártam két különböző egyetemre egyszerre, egyiken már végzős voltam, másikon másodéves"


Hogy csináltad a kettőt egyszerre? Nem volt nehéz? Nem bántad meg végül hogy otthagytad a másik alapodat?

2021. szept. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!