Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kihajtotta a tesitanár a...

Kihajtotta a tesitanár a belemet, olyan izomlázam van hogy a lábamat is nehezemre esik felemelni ültő helyemben. Bovebben lent, mit csináljak hogy egy kicsit osszeszedjem magam?

Figyelt kérdés
Ma és tegnap 5-5 km-t kellett futni tesin, ennek a felét erőteljes tempó és sprint között kellett, valamint tíz kort futottunk mindkét nap a focipályán mindenféle gyakorlatokat végezve közben. A lábam egyszeuren rottyon van, a lépcsőn ma ketszer is majdnem elestem mert osszecsuklott a labam, kb 10 perc alatt erek fel a harmadikra olyan lassan vánszorgok. Ahogy most itt ulok, egy centire sem bírom felemelni, annyira fáj. Nagyon meglepett hogy ennyire kikeszultem mert nyáron is sportoltam sokat. Mit csináljak ilyen brutális izomlaz ellen, hogy holnapra, de legkésőbb hétfőre osszeszedjem magam mert akkor van legközelebb tesink? A kötekedő, okoskodó és akadékoskodó válaszolok kerüljenek, értelmes válaszokat előre is koszonom!

2021. szept. 8. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Meleg vizes fürdő?
2021. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozás, nyújtás, sok folyadék, magnézium, meleg vizes fürdő mind jó. Valamint lazán mozogj, nem kell sportolni, elég ha csak sétálgatsz a kertben vagy az utcán, nem baj ha lassan. Ez segít átmozgatni, hogy ne álljon be teljesen az izom és ne érje megint 'sokként' a kövi tesióra.
2021. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Azért 5 km nem hiszem, hogy kezdőknek való táv. Milyen suliba jársz? Katonai/rendőr?

Bízom benne, hogy előtte bemelegítést, utána a nyújtást is csináltatott a tanár. Ha nem, akkor jelezzétek, hogy tönkre fog tenni titeket. Ezek hiánya is okozhat fájdalmakat!!!

2021. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!