Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-ÁJK levelező szakról...

DE-ÁJK levelező szakról valaki tud mondani véleményt? Hogyan zajlik a tanítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni ide, a pontszámom is megvan, az érdekelne leginkább hogy a szükséges tananyagot(a heti 2 konzultaciot leszamitva) honnan kapom meg? Elmondjak hogy mit honnan vegyek meg pl vagy feltoltik valahova az aktualis tananyagot? Elearning vagy valami hasonlót kell elkepzelni? Elore is koszonom

2021. szept. 8. 22:04
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nálunk leginkább az e-learning-re töltik fel az anyagot. Könyveket pedig a könyvtárból is lehet kölcsönözni. Igaz, én nappalis vagyok, de csak a Római jog tankönyvet vásároltam meg, mert minden más tárgyból maximálisan jó jegyzetet adnak le a tanárok, illetve töltenek fel. A vizsgákról és minden egyéb másról pedig Neptun üzenetben tájékoztatnak minket. Remélem tudtam segíteni. Ha bármi más kérdésed van, írj nyugodtan.

2021. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!