Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanulmányi eredmény miatti...

A tanulmányi eredmény miatti átsorolást mikor fogják visszavonni?

Figyelt kérdés

A napokban jött ki egy törvény arról, hogy akit a tanulmányi eredménye miatt sorolják át önköltségesre, vissza lesz sorolva államira.

Ez mikor fog megtörténni? Csak mert már megkaptam mind a két számlát a félévre.


2021. szept. 10. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd légy szíves ezt a törvényt?
2021. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendelet megjelent, a gyakorlati alkalmazását most dolgozzák ki. Még az egyetemek sem tudják pontosan a metodikát.
2021. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
amugy miert torlik el az atsorolast ?
2021. szept. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal az indokkal, hogy az online tanítás esetleg nem volt olyan jó és kihatott a hallgatók teljesítményére.
2021. szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
ohh pedig igy konnyebb volt
2021. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát könnyebbnek könnyebb, de személy szerint nekem nem volt elég önuralmam az online oktatáshoz, úgyhogy jobban örülök a jelenlétinek, amihez több motivációm van, és ennek a mentőövnek, mert épphogy nem lett meg az államis átlag
2021. szept. 11. 13:44
 7/7 anonim válasza:

Nekem az átlagom meglett, csak a szakdolgozattal bajlódok... így én ennek örülök, de beszeretném fejezni most két passzív félévemet használom, aztán utána utolsó 12. félévémet teljesítem így államilam támogatott szemeszterben.


Egyébként én is írtam levelet az egyetemnek, hogy az online oktatás nálam nem vált be, ráadásul humánökológus hallgatóként gyakorlatilag ha mondjuk részvtevői megfigyelést csináltam volna, akkor el se tudtam volna menni sehová se, nem beszélve az online oktatás szépségeiről...

2021. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!