Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Széchenyi Egyetemen tanulok...

A Széchenyi Egyetemen tanulok Győrben. A tavalyi rossz tanulmányi eredményeim miatt idén nem kaptam helyet a kollégiumokban. Tudnátok valami alternatívát javasolni, ami olcsóbb mint az albérlet? (pl. középiskolai kollégium, ami fogad külsősöket)

Figyelt kérdés

#egyetem #tanulás #Győr #kollégium #győri kollégium #kollégium Győt
2021. aug. 11. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Van egy lánykoli a belvárosban
2021. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
Ha találsz egy albérletet ahol egyszere laktok négyen és mindanégyen beszáltok azt fentartani nem olyan drága.
2021. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A leánykollégium nem játszik, mert fiú vagyok. Az albérlet jó megoldásnak tűnik, de egyelőre csak 2en vagyunk.
2021. aug. 12. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Van egy katolikus kollégium is, jelenleg pont a Hegedűsben foglaltak le maguknak szobákat, mert az eredeti helyüket otthagyták. Megpróbálhatod azt is, bár ha náluk helyezkedsz el, részt kell venned kötelező programokban.
2021. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A katolikus koliba ne menj, volt ott ismerősöm, és nemcsak kötelező progik voltak, hanem szabályozások is.

Egy csomó albérletet lehet találni facebookon, nagyon sok ilyen csoport van, lépj be és keresgélj, plusz jófogáson is van néhány hirdetés, én volt, hogy ott találtam albit. Általában 30-40k között szoktak mozogni szobák/ágyak + rezsi. Lakhatási támogatást igényelj majd, az kb 11k szokott lenni, ha kapsz szoctámot, akkor még jobb. Annyi a baj, hogy nem valószínű, hogy végig jelenléti oktatás lesz, és akkor lehet felesleges az albis szerződést kötni 1 évre, hacsak nem mész el mondjuk dolgozni. Bár most ki tudja mi lesz, nagyon bizonytalan a szitu.

Még esetleg ezt tudom javasolni:

[link]

Széchenyis vagyok egyébként, ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2021. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!