Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Kanizsay...

Mi a véleményetek a Kanizsay Dorottya és a Ferenczi Sándor egészségügyi szakközépiskolákról? Milyen jegyekkel vesznek fel? Melyikben erősebb az oktatás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Kanizsay Dorottyát messzire kerüld el!!! Egy évig voltam ott, nagy reményekkel, kissé félénken, de pozitívan állva. Hát köszöntem szépen, év végére szó szerint depressziós lettem, nem eltúlozva "depis". Egy lány nagyon kiszemelt engem, állandóan piszkált, mindig belém kötött, én pedig nem az a visszaszólós fajta vagyok, ráadásul erősebb volt nálam. Szóltam osztályfőnöknek, tudott róla a pszichológia tanár, az elsősegély tanár, látta a történelem tanár is, hogy mit csinál velem, mégsem csinálta senki semmit. Az ofőtől egy irgum-burgum sem volt, csak kvázi "lécci, ezt nem kéne", aztán arról beszéltek továbbiakban (ofő és az osztály), hogy kinek milyen szerelmi ügyei vannak, milyen szép köröm, hol csináltatta és mennyiért... Kívülről nem látszott, hogy belülről mennyi baz*meget mantráztam az osztályfőnökömre és az osztályomnak egyaránt. Egy lány volt, aki igazán kinézett, de a többiek simán nevettek, néha ők is hozták a maguk formáját azzal, hogy rám másztak (utáltam, hogy valaki ölelgetett, erre viccet csinálva belőlem, az egyik elkezdett).


Annál xarabb évem szerintem nem volt még. Természetesen nem mindenki látja így, sokaknak tetszik a hely, jó osztályt fogtak ki. Megjegyezném, hogy nem bennem van a hiba, hogy biztos csak én álltam rosszul a dolgokhoz vagy hasonló. Év végére ugyanazok bas*ogatásai miatt rajtam kívül három ember biztos elment az osztályból, de lehet megvolt az négy is, csak már őket leszámítva hála jó égnek, kezd homályossá válni, kikkel voltam együtt.

2021. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!