Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon milyenek az...

Magyarországon milyenek az egészségügyi szakközépiskolák?

Figyelt kérdés

Én Szlovákiai vagyok, és én is eü-i szakközépbe járok, azonban érdekelne, hogy Magyarországon milyen az oktatás.

Milyen tantárgyak vannak, hogyan praxolnak, hogyan van felépítve a tananyag, miket tanulnak?

Esetleg ha valaki tudna egy kicsit mesélni, örülnék neki.

KÖszi előre is!



2017. ápr. 13. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyibe járok most 10.-es vagyok heti 3x van 7 órám és 2x 8 órám.Idén ilyen tantárgyaink vannak pedagogia(féléves) mikrobiologia(féléves) diagnosztika,betegmegfigyelés,anatómia,eü ellátórendszer(féléves), ápolási beavatkozások huh asszem ennyi de lehet valamit kihagytam :D a nyári gyakorlatunk 3 hetes lesz szakrendelőbe megyünk meg bölcsődébe.

Tavaly ilyen tantárgyaink voltak: munkavédelem(félév) csecsemőgondozás,elsősegély,latin,kommunikáció,pszichologia de a mostani 9.esek már egy tök más rendszerbe tanulnak. Nyári gyakorlat 2 hetes volt bölcsődébe és idősek otthonába mentünk.

Vannak demonstermeink ahol demonsbabák és korházi ágyak vannak meg pelenkázó stb stb...Az összes demons dolgot még nem láttam mert inkább 11be fogjuk őket használni(kivéve a kisbabákat) de van egy műkéz ahol a vérvételt fogjuk hamarosan gyakorolni.11.be lesznek évközbeni gyakorlatok korházakban és akkor már 1 hónap nyári gyakorlat lesz .Most így hirtelen ennyit tudtam mondani :D bocsánat a helyesírási hibákért telefonon vagyok

2017. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Latint nem tanultok?
2017. jún. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ill. azt hány évig tanuljátok?
2017. jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a latint 1 évig tanultuk(ha engem kérdezték :D)
2017. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*kérdeztél
2017. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!