Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik a kötelező gimnáziumi...

Mik a kötelező gimnáziumi olvasmányok a Fazekas - Humán, Apáczai -Humán illetve az ELTE Radnóti és ELTE Trefort Gimnáziumokban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a Fazekas, illetve Apáczai 4 éves humán tagozatán, valamint az ELTE radnóti 6 osztályos és ELTE Trefort 6 éve során mik az ottani kötelezők.


(Azért kérdezek ezekről az iskolákról, mert az első kettőben humán tagozaton évi 30 kötelező van állítólag, de a két másik ELTE gyakorolóban is van évi 20. Engem az érdekel, hogy melyek ezek.)


Írtam emailt, de nem kaptam választ, valamint az iskolák honapján sem találtam semmit.


Nekem van egy saját listám, de érdekelne, hogy ti mit tudtok.



2021. szept. 12. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést kérek.
2021. szept. 12. 19:52
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
(Legalábbis részben) a tanártól függ.
2021. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!