Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megint lesz Online oktatás?...

Megint lesz Online oktatás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Véleményem szerint, eléggé valószinű a dolog, ugyan is hiába vagyunk sokan beoltva, ha vannak azok akik nem oltják be maguk között és köztük is mutálódhat a vírus, főleg úgy 3. oltást az emlékeztetőt, nem akarják sokan felvenni. Pedig hónapok után kimegy a hatás és fertőzés veszély megint fenn áll.

Btw most küldték ki nekünk suliba, hogy központilag volt valami mizéria hogy maszkba kell lennie annak aki nem kapta meg az oltást.

Szakmai tanárom lánya is elkapta a vírust úgy hogy be van oltva. Szóval, eléggé érdekes.



2021. szept. 13. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesz szerintem valószínű
Nem lesz, hát már bevagyunk oltva
Lesz Online oktatás de szerintem az országot nem zárnák be mindent
Nem tudom, én csak olvasni jöttem ide
Egyéb véleményem van, szóval inkább leírom mit gondolok erről
29 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ha politikailag szükségük van rá, akkor lesz, ha nem, akkor nem.

Ennek semmi köze a járványhoz.

2021. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem lesz!!!Mit nem lehet ezen érteni?
2021. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2. válaszoló okostojás


Ha nem látnád mi történik mostanában, hogy pl. Egyetemeken, meg több suli is bevezeti a maszkot.

Pl a szomszédnál Romániában, már vannak sulik amik már félig vagy teljesen online vannak.


Válaszolván a stílusodra, ami OFF téma:


Először is tipikus pökhendi nagyképű bicska nyitogató stílusod van, fogd magad vissza még szerintem amíg a többi válaszoló ki nem nyitja a száját.

Másodszor is egyszerű és megfogható, pazarul megfogalmazott volt szerintem a kérdésem, és elvárható lenne, hogy ilyen módon kapjak vissza valamit, ami egy alapvető viselkedés lenne szerintem. Ne hogy már, nekem kéne elmondanom hogy mi az hogy viselkedés.

2021. szept. 18. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!