Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek szeptemberben...

Szerintetek szeptemberben online oktatás lesz megint, vagy rendesen indul a tanév?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem rendesen indul, aztán ha megint hidegebb lesz, akkor merül majd fel újra a vírus-karantén téma.
2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Rendes tanítás lesz, de nem valószínű, hogy az egész országban fogják majd elrendelni a távoktatást, lásd vidéki sulik.
2020. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%

Szerintem nem lesz online oktatás.

Azért nem mert már "csillapodott" a helyzet és mindenki megszokta. Viszont ha újra indul akkor gondolom kötelező maszkviselés-kézfertőtlenítés és egyebek mellett.

2020. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eszes0613 válasza:
41%
Online. A határzár/kötelező karantén mellé biztos, hogy újra bevezetik. Környező országok többségében gyorsan terjed a vírus, szóval èn megértem(Pedig a kialakult helyzet vesztesei közè tartozom-nem zenész/vendéglátós/turisztika vonalon dolgoz(nék).
2020. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Hogy hogy fog kezdődni, azt még senki se tudja, de hogy hogy fog folytatódni:

[link]

2020. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Már most, júliusban arról beszélnek a szakértők, hogy szigorítani kéne a beltéri maszkhasználatot, úgyhogy szerintem afelé megyünk, hogy nem fog hagyományosan indulni a tanév...
2020. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%

Nem lehet a végsőkig, évekig karanténban TANULNI!!

Néhány év múlva pedig jönni fog a hiszti, hogy "jááájjjj mámikáám nincs nóómális óvos" , és igen, nem lesz normális kezdő orvos, mert NULLA gyakorlati tapasztalata van! Mert online egy nagy rakás fos az egész és nem olyan, mintha élőben menne!

Egészen döbbenet, de vannak szakok, ahol nem elég az, hogy online lezsírozzuk az anyagot! Van olyan szak, ami MÁS SZINT!Sikerült felfogni??

2020. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Higgadjál le, a közoktatás kategóriában vagyunk, nem az egyetemekről van szó.
2020. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!