Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosként vagy fogorvoské...

Állatorvosként vagy fogorvosként könnyebb elhelyezkedni, illetve több pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Nem, nem a pénz miatt szeretnék orvos lenni, de azért lássuk be, az is egy fontos szempont, hogy milyen lehetőségeid lesznek a jövőben. Mindenféle tapasztalatot szívesen fogadok, akár a képzésről, akár az elhelyezkedési lehetőségekről.

Köszönöm


2021. szept. 13. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem vagyok, én a kettő közül a fogorvost választanám, csak azért mert nem lenne szívem állatorvosnak lenni, és pl közölni a családdal, hogy az elütött kisállatjukat el kell altatni, mert menthetetlen...


És, hogy ne legyen ilyen szomorú hangvételű a hozzászólás:

Mind a két szakmában leharaphatják az ujjaidat!

2021. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haha köszike 😀😀 de hasonló okokból engem is a fogorvos felé húz a szívem
2021. szept. 14. 08:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!