Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak? Mindenképp...

Minek tanuljak? Mindenképp valami kreatív dologból szeretnék megélni.

Figyelt kérdés

A fotográfia szak az álmom, de tudom, hogy bár évek óta fotózom, kevés esélyem van oda bejutni. Írni is szeretek, ezért felmerült még bennem az újságíró szak, de ugyanilyen szívesen lennék rendezvényszervező, vagy foglalkoznék gyerekekkel. Az angolt is szeretem, de azt hallottam, hogy az anglisztika alapszakkal még nem lehet elhelyezkedni. Tudom, hogy minden, amit felsoroltam, elég hogyismondjam.. szóval nehéz elhelyezkedni velük.


Szerintetek melyiket lenne érdemes megpróbálni? Ajánlhattok más szakokat is.


2010. aug. 31. 14:50
 1/3 Kankalin válasza:
Van egy csomó jó ötleted, miért kell mind után a "de"?! Próbáld meg!
2010. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én is rendezvényszervezőit akartam végezni de mivel sajnos tényleg elhelyezkedni vele így lemondtam róla majd talán még később..

Fotósnak elmehetnél sztem ,nem tudom h mi a szakszerű neve sajnos(azok akik esküvőkön,rendezvényeken tömérdek képet csinálnak ami olyan nagyon sokba fáj a parasztnak :) )Vagy az újságíró jöhetne szóba bár sajna az is nagyon sok van ,de ha jó vagy akkor valószínűleg sikeres is.

Ha jó vagy angolból akkor tegyél egy nyelvvizsgát ez egy részről időhúzás h el tudd dönteni mi akarsz lenni másrészt pedig jó ha van mert lassan mindenhová kell min 1 nyelv de legtöbb helyen 2.

2012. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

*tényleg nehéz

bocsi kicsit fáradok...

2012. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!