Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosi egyetemre minden nap...

Orvosi egyetemre minden nap be kell járni ott kell lenni egész nap?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Változó, de jellemzően igen.
2021. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2021. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mennél olyan orvoshoz, aki félvállról vette az egyetemet és csak olyankor járt be az órákra, amikor kedve volt? Az orvosit komolyan kell venni.
2021. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most kezdődött az első félévem, reggel 8 tól délután 4ig szinte végig van órám, pénteken is 2-3ig. Ez nem egy olyan egyetem, ahol csak pár napra be tudod sűríteni a tárgyaid, persze még nem vagyok ebben tapasztalt, hogy milyen a későbbiekben (esetleg nézd meg a minta órarendeket, amikben a kötelező tárgyak vannak)
2021. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Hehe utolsó , azért ez nem így van. :D Van barátnőm , aki két hetente már szerdán végez, két hetente pedig csütörtökön .

Igazából orvosin is a leglényegesebb a gyakorlati tudás megszerzése a szemeszter során . Vizsgán úgy is az elmélet a hangsúlyos . Én az előadásokat általában kihagyom.( tankönyvet , diát olvasni itthon is tudok) Viszont gyakorlatokra rendszeresen bejárok és készülni is próbálok rájuk .( negyedéves vagyok, főleg klinikán vannak már az óráim)

Én azt mondom, hogy simán meg lehet úszni azt, hogy egész nap bent legyél . Sok értelme sincsen, mert estére fáradt leszel, nincs erőd tanulni sem.

2021. szept. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#5 persze tudom, ezért is írtam, hogy én még azért "tapasztalatlannak" számítok, de gondoltam hátha hasznos a kérdezőnek ha belátást nyer az elejébe. Valamint ez gondolom attól is függ, hogy épp melyik városban tanul az ember.
2021. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem függ nagyon a várostól . Én Pécsre járok , de pesti barátnőmnek is hasonló az órarendje.:)

Jó szervezés kérdése. Ezt az elején ki kell tapasztalni , később lehet szelektálni. Nekem is lenne napom, ahol reggel 8-tól este 6-ig bent kéne lennem. Viszont inkább csak a katalógusos órákra járok be és többi óra helyett otthon tanulok.

2021. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinten Pecs, elso ev, nekem hetfo-csutortok reggel 8tol este 6-7ig lenne, de ha 6. het utan kifutnak az az elso hetekre besuritett tombositett orak, 2-4 kozott vegzek majd. Penteken csak 4 oram van, de nem kotelezoek.
2021. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Ó, ha csak ebből állna! De aztán hazamész és kora hajnalig magolsz. 😔
2021. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!