Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben ilyen Gimnázium? ...

Debrecenben ilyen Gimnázium? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 8.-os, idén felvételizek gimnáziumba.Az lenne a kérdésem, hogy Debrecenben, tudtok-e olyan gimit, ahol van fizika szak? A TÁG-ról hallottam, de nekem az kilőve, annyira nem vagyok jó tanuló. Még ha fel is vennének, azt a ritmust a tanulással nem tudnám felvenni, egyszerűen nem maradna életem. Tehát olyan gimit keresek Debrecenben, ahol van matek-fizika, vagy simán csak fizika szak. A sima fizika lenne a legjobb. Ja és az átlagom egész felsőben 4,8 körül mozgott, tavaly évvégén lement ilyen 4,5-6 körülre, de a beírósok közül csak földrajz, kémia, angol ami 4-es lett. Tehát tudnátok ajánlani Debrecen városában fizika, vagy matek-fizika szakos gimnáziumot, ahova ilyen átlaggal, és egy jó központival felvesznek?? A természettudomány szakot ne írjátok légyszives, a kémia, földrajz, biosz nem érdekel, a 3 közül amúgy is csak bioszból vagyok 5-ös. Válaszokat előre is köszi!

2021. szept. 20. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a Csokonai Gimnáziumban van ilyen szak.
2021. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fazekasban a C osztály fele matek-fizika tagozatos.


A Kossuth műszaki tagozatán emelt óraszámban tanítják a matekot és a fizikát. Gondolom hamarosan felkerülnek majd az aktuális beiskolázási tájékoztatók. Addig a tavalyi felvételi tájékoztatóban, amíg le nem szedik meg tudod nézni az órahálót (pdf. 14. oldal, 13. oldalként jelölve)

[link]

2021. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!