Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz ha kimaradok 2 napot...

Mi lesz ha kimaradok 2 napot esti érettségis suliban?

Figyelt kérdés
Egy héten 2szer van tanítás.Hétfőn és szerdán eddig mindig mentem csak most hétfőn nem tudtam és most szerdán se tudok.(nem lógás céljából)Azt mondta az egyik tanár hogy ilyenkor még nincs e napló mert sokan beiratkoznak ilyenkor meg otthagyják és még csak ilyen kézzel írott van.Lenne baj ha nem mennék be?Hétfőtől mennék ugyanúgy persze.

2021. szept. 22. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előre jelezni kellene a tanároknál, hogy ez és ez a gondod van, nem tudsz bejönni.
2021. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs. Én is estis vagyok(már a második szakmán), nem problémáznak ilyeneken. Ha tudsz szólj, ha nem tudsz úgy is jó.
2021. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!