Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi előtt nagyjából...

Érettségi előtt nagyjából mennyi időt töltöttetek naponta tanulással?

Figyelt kérdés
Természetesen iskolán kívül, otthon. Jártatok - e valamiből magantanarhoz, hova készültetek továbbtanulni?
2021. szept. 21. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökinfó, érettségi előtti napon mindig pár órát, előtte lévő hónapokban semmi extra csak órákon.
2021. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy percet nem tanultam írásbeli érettségi előtt. A szóbeli más kérdés, arra rendesen készültem.


Úgy voltam vele, hogy négy évig készültem rá, jó átlagom volt és az órákon is rengeteget ismételtünk... Az otthoni tanulással valószínűleg csak elbizonytalanodtam volna, mert hajlamos vagyok szorongani.

2021. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. Napi 1-2 óra talán? De az sem volt konzisztens. Persze emiatt majdnem mindenem csak 4-es lett :/ Aztán újra érettségiztem kémiából és bioszból emelten, de akkor aztán egésznap tanultam. Még vásárolni is vittem a számológépet. Szerintem 6-8 órát tanultam.
2021. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sokat. Nem vettem komolyan, nem is tanultam minden nap, amikor igen akkor is csak fél órát maximum.

350 pontom viszont lett így is.

2021. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hu akkor nektek ez könnyen ment, hogy őszinte legyek. Én most vagyok 12.-es és azt mondta az osztályfőnököm, hogy napi 3-4 óra a minimum(!)! Én kitűnő voltam egész gimi alatt, de ezt azért túlzásnak tartom.
2021. szept. 22. 07:10
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak ijesztget, vagy valakinek az osztályból szánta, mert tudja, hogy nem tanul.


Én inkább az előző érettségi feladatok nézegetését javaslom, és ha valami nagyon nem megy nézz utána.

2021. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi osztályunk nagyon gáz volt, senki sem volt túl jó tanuló, 5 éven keresztül azzal jöttek a tanárok hogy milyen nehéz az érettségi, senki sem fog átmenni stb stb. Ehhez képest mindenki átment. Szóval ne izgulj, sikerülni fog.

Én oldottam meg minden tantárgyból feladatlapokat. Töriből tanultam a legtöbbet, ott pár fontosabb tételt kidolgoztam, de igazából ennyi. Matekból külön tanárhoz jártam mert abból sík hülye voltam mindig is. 4-es,3-as lett az érettségim.

2021. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!