Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mikortól lessz...

Szerintetek mikortól lessz digitális oktatás gimiben?

Figyelt kérdés
Nagyon várom már, napi 2 órát utazom oda és vissza! De semmi nyoma nincsen annak hogy lenne, tavaj ilyenkor már a magyar országa fb oldal tele volt, de most semmi! Ha jól emlékszem tavaj ilyenkor már hibrid volt! Most miért nincs szerintetek?

2021. szept. 23. 01:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

Így jártál! Közelebbi suli nem volt? Te id elkényelmesedtel tavaly mi?!


Hiába hozod be a politikát, jön a választás tudod és Viktor báttya nem fog már zárni , esetleg ha nagyon rossz lesz, decembertől talán atalltok online oktatásra, de az ami volt, hogy kijarasi tilalom stb na olyan nem biztos h lesz a 4. Évadban :P

2021. szept. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%
Tavaly is csak november közepétől volt,az őszi szünet után.Most még korai lenne.Amúgy sincs még olyan sok beteg.
2021. szept. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Nyelvtanóra is van?
2021. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Remélem mielőtt bejön az online oktatás, megtanítanak téged helyesen le írni a "tavaly" szót.
2021. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként múltkor Viktor az egyik beszédében erősen utalt rá, hogy nem valószínű hogy most ugyanolyan korlátozások lesznek mint tavaly, és online oktatás sem lesz ha csak nem kikerülhetdtlen.
2021. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Jön a választás meg van egy csomó vakcina ezért nincs, nem mondom azt hogy bíztos nem lesz,de elmodták hogy a lesz szigorítás akkor a védetségi kártyával lesz kapcsolatos
2021. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon várom már, napi 2 órát utazom oda és vissza!"

Mi értelme volt olyan iskolát választani, ami ilyen messze van? Iratkozz át másikba és meg van oldva.

2021. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem van esély rá, mivel tavaly is ugyan ez volt. Azt mondták nem lesz digitális oktatás, de aztán növekedett a fertőzöttek száma és bumm novemberben bejelentették hogy na digitális..


Egyébként én olyasmit hallottam hogy a Kásler megtiltotta hogy 6. osztály felett digitális oktatás legyen, mivel már a 12-18 éveseket beoltották vagy oltanak még mindig. Aztán hogy ez igaz e nemtudni. Majd kiderül.


Habár én örülnék is neki meg nem is ha digitális lenne, mivel én is bejárós vagyok , igaz nekem csak 15 km a sulimhoz busszal, és mikor digitális volt teljesen jó volt mert nem kellett sietnem a buszra.


Iletve azért nem örülnék neki, mivel most vagyok végzős, decemberben szalagavató, április végén ballagás és hát érettségi...

2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

"tavaly is ugyan ez volt"

Tavaly ugyan egyáltalán nem ez volt, hiszen tavaly még senki se volt beoltva, most meg több mint a fél ország.

2021. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
8as vagyok: az oké, de a beoltottak ugyan úgy megfertőzödnek és tovább is adhatják:)
2021. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!