Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE tanulmányi osztályának...

Az ELTE tanulmányi osztályának oldalára mikor rakják ki a fèlèvre vonatkozó exel táblázatot a tanulmányi ösztöndíjjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elvileg október 9-èn már utalnak, ha kapok, ès az előző fèlèvek alapján nagy esèly van rá. De mikor tudom meg biztosan? Egyáltalán fognak szólni, hogy kapok, vagy csak látom, hogy utaltak? Valakinek bármi tapasztalat?

2021. szept. 26. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neptunban fogod látni az Ösztöndíjak, kifizetések részben, külön nem szólnak. Ilyen táblázattal pedig még nem találkoztam, mióta ide járok.
2021. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Erről az exelről még én sem hallottam (még a tanulmányi osztály oldaláról se :D), de ahogy az előző írta, nem kapsz értesítést arról, hogy te jogosult vagy erre, viszont amikor elutalják a pénzt, akkor arról kapsz Neptun-üzenetet. Az eddigi tapasztalataim alapján szeptember legeslegvégén vagy pedig október elején fog megjelenni, nem sietik el. Az utalás meg olyan 9-10 környékén szokott érkezni, de félév közben általában hamarabb is jön.
2021. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] itt a link a tanulmányi osztályról, innen lehet letölteni az exelt. Amúgy tènyleg nem volt túl könnyű megtalálni elsőre :D azt tudom, hogy elvileg 9-èn utalnak, de mèg mindig nincs kint a mostani fèlèvi táblázat. Amúgy köszi a válaszokat
2021. okt. 5. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak TTK-s, nem mind az összes karnál elérhető ilyen táblázat szerintem.

A BTK-n tegnap írták ki Neptunba az összegeket, de még nem utaltak.

2021. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tènyleg kiírta a Neptun, hogy mennyi, csak azt nem tudom, hogy mire kapom pontosan. Ja, igen, azt elfelejtettem, hogy TTK-s vagyok.
2021. okt. 12. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!