Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Marketing MSC vagy...

ELTE Marketing MSC vagy Pannon/Széchenyi Ellátásilánc-menedzsment?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Elte-Marketing
Pannon Ellátási
Széchenyi Ellátási
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod, mi honnan tudjuk, hogy neked mi a jó?
2021. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert mind a kettő terület érdekel, és érdekel a többi ember tapasztalata, hogy melyik szakot illetve egyetemet érdemes elsőnek raknom majd a felvételinél.
2021. okt. 1. 11:53
 3/4 Sajtadó ***** válasza:
A marketing szak sokkal szélesebb körű elhelyezkedést biztosít, többek között simán lehetsz vele logisztikus is (van logisztika a tantervben, meg rá is tanulhatsz), míg az ellátásilánc-menedzsmenttel bajosan leszel marketinges (bár ez sem teljesen lehetetlen). De ha nem vagy kifejezetten extrovertált alkat, és amúgy jó fejed van, akkor inkább javaslok egy pénzügyet (egyébként mesterszakról beszélünk?) vagy valami IT-s, matematikusat, például üzleti adatelemző vagy gazdasági informatikát.
2021. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mesterszakról beszélünk igen. Gazdmen alapszakot végeztem, és minden érdekelt amúgy, viszont semmiből sem kaptam olyan mély tudást amit szerettem volna, ezért gondoltam a mesterszakra, egyébként a pénzügy msc és a számvitel msc is még a fejemben van.:)
2021. okt. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!