Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyik férfi tanárom mostaná...

Az egyik férfi tanárom mostanában folyamatosan engem figyel és perverz… mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 17:01
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
23%

Azért nem ártana tudni, hogy hány éves vagy. :D

Nem mindegy, hogy 10, 14, vagy, 18.

2021. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
És az sem mindegy, hogy fiú vagy-e vagy lány.
2021. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Az sem mindegy, hogy mi az, hogy folyamatosan téged figyel. Ha csalsz pl. dolgozatnál, persze, hogy figyel. És miből gondolod, hogy perverz?
2021. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fogdos, simogat, nézi a seggem a folyosón. Anyámnak és nekem is mondja hogy milyen szép vagyok. Órán állt a ….ja. Közben meg otthon varja a családja.
2021. okt. 28. 08:41
 5/9 anonim válasza:
és hány éves vagy?
2021. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17
2021. okt. 30. 22:24
 7/9 anonim válasza:
Sajnos én is néznélek :P
2021. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

(.. ne hari..)

De amúgy, ne vedd észre a jeleit, ha lehet, tarts távolságot, majd megunja.

2021. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne engedd magad fogdosni, simogatni. Csak tanuk jelenlétében légy vele, akkor kisebb az esély, hogy próbálkozik. Ha ketten vagytok, menj el mellőle máshová. Ha erőszakoskodik, sikíts. Ha az iskolában kiderül, hogy diákkal kezd ki egy tanár, azonnal kirúgják, ezt ő is tudja. Tehát legyél határozott, a tanár maradjon tanár!
2021. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!