Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A magolós, vagy azok a tantárg...

A magolós, vagy azok a tantárgyak mennek/mentek jobban, amiket inkább érteni kell?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 22:19
A kérdező szavazást indított:
A magolósak (magyar, töri, nyelvek, biológia, földrajz, részben kémia).
Amiket érteni kell inkább (matek, fizika, részben kémia).
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Magolós = biológia, kémia? Atya ég! Még a fasciculust sem lehetett bemagolni, ez az a tárgy, amit nem lehet magolni, a többi természettudományi tárggyal egyetembe
2021. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

A példákkal én sem értek egyet, de magolni sosem tudtam; ha értettem a tárgyat, akkor ragadt rám az információ, ha nem, akkor nem.


Nekem pl. a magyar nem magolós egyáltalán, simán beültem érettségin elemzésre készülés nélkül.

2021. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Amelyekben van belső logika, összefüggés, rendszer. A történelem meg a földrajz sose ment.
2021. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!